Pages in topic:   < [1 2 3]
Powwow: Warsaw/Pruszkow - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Warsaw/Pruszkow - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

Jakub Szacki
Jakub Szacki  Identity Verified
Poland
Local time: 15:16
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Owszem Dec 14, 2001

Bêdê, choæ jestem stary i gruby. Nie bêdê za to robi³ ¿adnych zakupów bo to mi bardzo szkodzi. Pozdrawiam - JS

 
sobaga
sobaga
Ireland
Local time: 14:16
English to Polish
+ ...
W razie czego... Dec 15, 2001

gdyby ktoœ mia³ ochotê zab³¹dziæ albo co, zostawiam swój numer telefonu: 0 504 076 589
Do zobaczenia na miejscu


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 15:16
Member (2004)
English to Polish
+ ...
By³o bomba, kogo nie by³o ten tr¹ba Dec 15, 2001

Kochani,
Dziêkujê wszystkim za udane i mi³e spotkanie, a szczególnie Agnieszce za inicjatywê i Jackowi za trafny wybór miejsca. Do zobaczenia na kolejnym Powwow (Powwole?)
Magda


 
Jakub Szacki
Jakub Szacki  Identity Verified
Poland
Local time: 15:16
Member (2004)
English to Polish
+ ...
To prawda Dec 15, 2001

i trzeba to powtórzyc w niezbyt odleg³ym terminie, bo inaczej nie spotkamy sie ju¿ nigdy. A byloby szkoda - jestesmy, jak sie okazalo, calkiem sympatyczni. Pozdrawiam wszystkich - JS

 
Natalie
Natalie  Identity Verified
Poland
Local time: 15:16
Member (2002)
English to Russian
+ ...

MODERATOR
SITE LOCALIZER
Ja tez dziekuje wszystkim, bylo cudownie! A wlasnie: kiedy nastepne Powwow? Dec 15, 2001



 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 15:16
Armenian to Polish
+ ...
March 16, Wilanow? Dec 15, 2001

By³o mi³o i bardzo weso³o.
Mam wra¿enie, ¿e znamy siê od dawna. Dziêkujê wszystkim.


 
sobaga
sobaga
Ireland
Local time: 14:16
English to Polish
+ ...
Ja te¿ wszystkim dziêkujê... Dec 16, 2001

...za to, ¿e zechcieli do nas do³¹czyæ i poœwiêciæ swój czas na spotkanie. Strasznie mi smutno, ¿e nie mog³am z Wami d³u¿ej zostaæ, ale obiecujê siê poprawic nastêpnym razem. By³o wspaniale, powtórzmy to szybciutko - najlepiej za tydzieñ albo dwa

A tak serio: jesteœcie wszyscy wspaniali i cieszê siê, ¿e mog³am Was poznaæ "na ¿ywo". A wszystkie podziêkowania tak
... See more
...za to, ¿e zechcieli do nas do³¹czyæ i poœwiêciæ swój czas na spotkanie. Strasznie mi smutno, ¿e nie mog³am z Wami d³u¿ej zostaæ, ale obiecujê siê poprawic nastêpnym razem. By³o wspaniale, powtórzmy to szybciutko - najlepiej za tydzieñ albo dwa

A tak serio: jesteœcie wszyscy wspaniali i cieszê siê, ¿e mog³am Was poznaæ "na ¿ywo". A wszystkie podziêkowania tak naprawdê nale¿¹ siê i tak Jackowi - to on mnie w pewnym sensie "wrobi³" w zorganizowanie naszego spotkania.
Collapse


 
Jacek Krankowski (X)
Jacek Krankowski (X)  Identity Verified
English to Polish
+ ...
16 marca Wilanow - tak, tak! Dec 16, 2001

Czy to jakas dodatkowa okazja, Araksia, czy tez takie powitanie wiosny? Ja wpisuje sie od razu!

Wyjasniem przy okazji, ze Agnieszke "wrobilem", bo byla pomyslodawczynia spotkania zanim jeszcze ProZ wpadl na pomysl Powwow!

Kochani, na zjezdzie w Toskanii 3 miesiace temu, kiedy Prozowcy (?) z roznych stron swiata zmaterializowali sie miedzy soba po raz pierwszy (po 2 latach istnienia), bylo 90+ osob. Nas bylo w Warszawie 10 procent tego, a wiec proporcjonalnie (i tez mied
... See more
Czy to jakas dodatkowa okazja, Araksia, czy tez takie powitanie wiosny? Ja wpisuje sie od razu!

Wyjasniem przy okazji, ze Agnieszke "wrobilem", bo byla pomyslodawczynia spotkania zanim jeszcze ProZ wpadl na pomysl Powwow!

Kochani, na zjezdzie w Toskanii 3 miesiace temu, kiedy Prozowcy (?) z roznych stron swiata zmaterializowali sie miedzy soba po raz pierwszy (po 2 latach istnienia), bylo 90+ osob. Nas bylo w Warszawie 10 procent tego, a wiec proporcjonalnie (i tez miedzynarodowo), ale nie w ilosci lecz w jakosci sila!

Fajnie, ze oderwalismy sie od komputerow i nadalismy naszym dotychczasowym relacjom wymiar (jeszcze bardziej) ludzki, choc bylo wlasnie tak, jakbysmy sie od dawna znali. I taki mamy z tego ProZa pozytek.
Collapse


 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 15:16
Armenian to Polish
+ ...
Wiosna w Wilanowie - Tak-Tak Dec 16, 2001

Co do wiosny, to ja JU¯ jestem gotowa j¹ powitaæ...Natomiast, data 16 marca
by³a zaproponowana przez proz wczoraj, po moim powrocie ze spotkania. Wiêc,
od razu siê zapisa³am.
Przypomnia³eœ mi Jacku o pewnej tradycji w naszym Instytucie na Zagórnej.
Ranga spotkania miêdzynarodowego pozwala³a serwowaæ alkohol w godziach
urzêdowania. Wiêc, koledzy ¿artowali, ¿e powinnam byæ obecna na wszystkich
imieninach, bo tylko wtedy mo¿na by³o wznieœæ t
... See more
Co do wiosny, to ja JU¯ jestem gotowa j¹ powitaæ...Natomiast, data 16 marca
by³a zaproponowana przez proz wczoraj, po moim powrocie ze spotkania. Wiêc,
od razu siê zapisa³am.
Przypomnia³eœ mi Jacku o pewnej tradycji w naszym Instytucie na Zagórnej.
Ranga spotkania miêdzynarodowego pozwala³a serwowaæ alkohol w godziach
urzêdowania. Wiêc, koledzy ¿artowali, ¿e powinnam byæ obecna na wszystkich
imieninach, bo tylko wtedy mo¿na by³o wznieœæ toast za solenizanta...
Wracaj¹c do naszych baranów (uu-ps!), Wilanów jest piêkny na wiosnê, ale
mo¿ecie zaproponowaæ jakieœ inne fajne miejsce, if you want. Pozdrawiam!
Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2 3]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Warsaw/Pruszkow - Poland






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »