PAYPAL & SKRILL: ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
Thread poster: Assimina Vavoula
Assimina Vavoula
Assimina Vavoula
Greece
Local time: 11:19
Member (2005)
French to Greek
+ ...
Jul 23, 2015

Καλημέρα και καλές διακοπές σε όσους (τυχερούς) κάνουν διακοπές....
Θα ήθελα να μου πει κάποιος αν το PayPal και το SKRILL εκτελούν εργασίες όσον αφορά την Ελλάδα.
Θα μπορεί κάποιος πελάτης μου να με πληρώσει μέσω αυτών και θα μπορώ να έχω πρόσβαση στα χρήματά μου αυτά (για να τα αποσύρω προς τον τραπεζικό μου λογαριασμό στην Ελλάδα ή για να κάνω πληρωμές για αγαθά που θα αγοράσω);
Ευχαριστώ πολύ και καλή συνέχεια σε όλους/όλες σας...
Μίνα Βάβουλα


 
Maya M Fourioti
Maya M Fourioti  Identity Verified
Greece
Local time: 11:19
Member (2010)
English to Greek
+ ...
Κανονικότατα Jul 23, 2015

Μίνα καλημέρα,
Δεν έχει αλλάξει κάτι, μπορούν να σου στείλουν ταοφειλόμενα και να τα μεταφέρεις στον τραπεζικό λογαριασμό σου.Τα εμβάσματα εξωτερικού είναι καλοδεχούμενα, ρευστότητα γαρ.


 
Angeliki Papadopoulou
Angeliki Papadopoulou  Identity Verified
Greece
Local time: 11:19
English to Greek
+ ...
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον λογαριασμό σου στο PayPal. Jul 23, 2015

... εφόσον έχεις μέσα χρήματα. Μπορείς από αυτόν να στείλεις χρήματα στον τραπεζικό σου λογαριασμό εδώ, όπου θα έχεις τους γνωστούς περιορισμούς.

Εφόσον παραμένει υπόλοιπο στον λογαριασμό του PayPal, μπορείς να κάνεις όποιες αγορές θέλεις από προμηθευτές που δέχονται πληρωμές μέσω PayPal


 
Assimina Vavoula
Assimina Vavoula
Greece
Local time: 11:19
Member (2005)
French to Greek
+ ...
TOPIC STARTER
Ευχαριστώ... Jul 23, 2015

... κορίτσια μου, για την ταχύτητα απάντησης...
Να είστε καλά όπου και αν είστε... Αν κάνετε διακοπές, καλά να περνάτε και αν δουλεύετε ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Μίνα


 
voula papadimitriou
voula papadimitriou  Identity Verified
Greece
Local time: 11:19
Greek to English
+ ...
Όλα κανονικά Jul 23, 2015

Καλημέρα,
οι συναλλαγές γίνονται κανονικά από όσο γνωρίζω. Ισχύουν οι περιορισμοί των αναλήψεων μόνο.

ΥΓ: Νομίζω για πολλούς οι διακοπές φέτος θα είναι όνειρο θερινής νυκτός. Καλό κουράγιο σε όλους μας και όσοι είναι κάπου διακοπές να περάσουν όμορφα και να κάνουν καμιά βουτιά και για μας.


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


PAYPAL & SKRILL: ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »