Pages in topic:   < [1 2]
upgrade from TRADOS 6.5 Freelance to TRADOS SDL 2006
Thread poster: Jana Součková
Cesta
Cesta
Czech Republic
Local time: 21:26
English to Czech
Díky za komentář Feb 19, 2009

[quote]Jana Součková wrote:

TRADOS je program, který...

Děkuji za perfektní vysvětlení.
Jano, prosimtě, máš zkušenosti i s překladem knih? Mám na mysli hlavně formu spolupráce s nakladateli.
Díky za případnou odpověď.
Čestmír


 
Jana Součková
Jana Součková  Identity Verified
Local time: 21:26
English to Czech
+ ...
TOPIC STARTER
Nakladatelé Feb 21, 2009

Ahoj, překlady mám spíš jako vedlejšák, takže překládám kratší dokumenty - smlouvy, technické texty, cokoliv. Pro nakladatelství jsem přeložila jen 1 delší brožuru, ale to mi dohodila známá a zase šlo o odborné téma. S oslovováním nakladatelství mám zkušenosti jen takové, že když jsem se snažila udat román, co jsem sama napsala, ani mi neodepsali. Takže ti asi moc nepomůžu.

 
Stanislav Pokorny
Stanislav Pokorny  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 21:26
English to Czech
+ ...
Stahovat demo můžeme... Feb 21, 2009

Marek Buchtel wrote:
Jinak demo existuje (instalační soubor bez licence), ale v podstatě se oficiálně nedá stáhnout, pokud se nepletu. Dřívější verze se takhle daly stáhnout, teď už to myslím nejde.
Předpokládám, že by se asi dala získat demoverze dotazem přímo u SDL.
Marek


Demoveze se dá stáhnout takto:
1. Vytvořte si účet na translationzone.com
2. Vytvořte objednávku na SDL Trados 2007
3. Ihned poté získáte přístup k souborům ke stažení
4. Nyní můžete stahovat:
- verzi 2006 (sestava 7.xx): tato verze není časově omezená, omezený je však počet překladových jednotek ukládaných do překladové paměti (tuším, že na 100 TU);
- verzi 2007 (sestava 8.xx): tato verze není omezená počtem překladových jednotek, omezení je však časové (plně funkční verze po 30 dní).

Jestliže objednávku neuhradíte, nic se neděje. Prostě budete mít u SDL aktivní účet. Teprve po uhrazení objednávky však získáte aktivační kód k verzi 2007.


 
Stanislav Pokorny
Stanislav Pokorny  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 21:26
English to Czech
+ ...
PS: Feb 21, 2009

Ad koupě z druhé ruky: licenční podmínky zakazují Trados prodávat, takže kdo jej koupí z druhé ruky, bude Trados používat nelegálně.

 
Pages in topic:   < [1 2]


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


upgrade from TRADOS 6.5 Freelance to TRADOS SDL 2006






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »