Software na faktury
Thread poster: Blanka Salkova
Blanka Salkova
Blanka Salkova  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 00:57
Member (2007)
English to Czech
+ ...
Nov 22, 2007

Dobrý den,

používáte nějaký software na vytvoření faktury nebo vezmete jen šablonu z wordu?

Díky

Blanka Spáčilová


 
Igor Indruch
Igor Indruch  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 00:57
English to Czech
Doporučuji nějaký účetní systém Nov 22, 2007

Osobně používám Money od Cígler software - do určitého množství položek je to zadarmo, jen oproti registraci.

 
Prokop Vantuch
Prokop Vantuch  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 00:57
Member (2005)
English to Czech
+ ...
Vytvořená v Excelu Nov 22, 2007

Blanka Spacilova wrote:

Dobrý den,

používáte nějaký software na vytvoření faktury nebo vezmete jen šablonu z wordu?

Díky

Blanka Spáčilová



Zdravím,

Zatím používám šablonu v Excelu, kterou jsem si vytvořil a zatím mi vyhovuje. Stejně tak si seznam projektů a zakázek vedu v Excelu. Ale ten software brzy přijde.
Nejvíc jsem se četl o programu Translation Office 3000 (http://www.translation3000.com/translators.html), který je dost vychvalovaný a má hodně funkcí, ale zatím jsem úplně necítil tu potřebu si jej pořídit. Ale v budoucnu se pro něj asi rozhodnu (nejde jen o tvorbu faktur, ale i o celkovou správu projektů).
Také mám program PractiCount and Invoice (http://www.practiline.com/), ale ani u něj zatím funkci tvorby faktur nepoužívám.

Prokop
--------------
www.joey.cz


 
Blanka Salkova
Blanka Salkova  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 00:57
Member (2007)
English to Czech
+ ...
TOPIC STARTER
Díky Nov 23, 2007

Pánové děkuji moc. Nakonec jsem to vyřešila hezkou anglickou šablonou ve wordu a pak se uvidí.

Blanka Spáčilová


 
Pavel Janoušek
Pavel Janoušek  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 00:57
German to Czech
+ ...
Translation Office 3000 Dec 5, 2007

Zdravím,

už skoro dva roky mám TO3000 a zatím jsem nelitoval. Kromě dokonalé evidence překladů (v poslední verzi "projektů" a "zakázek") umí počítat znaky (zahrnuje AnyCount) a ze stránky podpory se dá stáhnout šablona na českou fakturu (můžu poskytnout klidně i tu svoji, trochu upravenou). Předtím jsem používal Faktury 2002, které taky nebyly špatné, ale TO3000 je speciálně pro nás, takže už nemusím "naskladňovat" překlady a pak je zase "vysklad
... See more
Zdravím,

už skoro dva roky mám TO3000 a zatím jsem nelitoval. Kromě dokonalé evidence překladů (v poslední verzi "projektů" a "zakázek") umí počítat znaky (zahrnuje AnyCount) a ze stránky podpory se dá stáhnout šablona na českou fakturu (můžu poskytnout klidně i tu svoji, trochu upravenou). Předtím jsem používal Faktury 2002, které taky nebyly špatné, ale TO3000 je speciálně pro nás, takže už nemusím "naskladňovat" překlady a pak je zase "vyskladňovat". Samozřejmě obsahuje i spoustu různých přehledů, nastavení pro CAT nástroje atd. Rád se podělím o zkušenosti (od výrobce za to nic nemám).

Pavel

[Upraveno: 2007-12-05 21:58]
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Software na faktury






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »