Wordfast Pro 4
Thread poster: Milan Condak
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 11:18
English to Czech
May 2, 2016

Wordfast Pro 4 (používá jiný dvojjazyčný dokument TXLF než WFP 3, který používá TXML) jsem naposled testoval 27.4.2016 kandidátní vydání z 23.4.2016. Nyní byla vydána oficiální verze.

Malá rekapitulace

Wordfast Classic:
překládané formáty: jaké lze používat v MS Wordu
TM: TXT
Glo: 3 TXT
Strojové překladače: PC Translator + webové překladače

Wordfast Pro 3:
překládané formáty: více formát�
... See more
Wordfast Pro 4 (používá jiný dvojjazyčný dokument TXLF než WFP 3, který používá TXML) jsem naposled testoval 27.4.2016 kandidátní vydání z 23.4.2016. Nyní byla vydána oficiální verze.

Malá rekapitulace

Wordfast Classic:
překládané formáty: jaké lze používat v MS Wordu
TM: TXT
Glo: 3 TXT
Strojové překladače: PC Translator + webové překladače

Wordfast Pro 3:
překládané formáty: více formátů v editoru TXML
TM: TXT
Glo: databáze
Nápověda: anglicky, odkaz přímo z programu
Strojové překladače: webové překladače

Wordfast Pro 4:
překládané formáty: více formátů v editoru TXLF
TM: databáze
Glo: databáze
Nápověda: anglicky, odkaz přímo z programu
Strojové překladače: webové překladače

Wordfast server: všechny licencované verze WF mohou jako klient komunikovat s Wordfast Serverem ve stejném počítači nebo v LAN/WLAN. Wordfast server je pro fyzické osoby zdarma.

Sleva při vydání oficiální verze nového WFP 4 a způsob licencování balíčku WFC+WFP a informace jsou součástí oficiální kampaně, která navázala na konferenci Wordfastu v Nice.

Sleva má význam pro překladatele, kteří žijí v normálních státech, nikoli v nízkopříjmových, kteří si mohou koupit licenci se slevou 50%.

Udělal jsem pokus. Osm textových souborů (498 segmentů) jsem uložil jako DOCX. Ve Wordfastu jsem vytvořil osm TXLF. pro překládání v OmegaT jsem je přejmenoval na XLIF.

Soubory jsem přeložil v OmegaT. Ve Wordfastu Pro 4 jsem z přeložených TXLF vytvořil vyčištěním přeložené DOCX.

Demoverze stačí na práci s TM, která má méně než 500 TU.

Milan
www.condak.cz/nove
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Wordfast Pro 4






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »