Pages in topic:   < [1 2]
Zákon o obchodních korporacích od 1.1.2014
Thread poster: Milan Condak
Tomas Mosler, DipTrans IoLET MCIL MITI
Tomas Mosler, DipTrans IoLET MCIL MITI  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 06:55
Member (2008)
English to Czech
SITE LOCALIZER
reakce Mar 19, 2013

Díky, Milane.

Se ZP jsem to tak tušil. Dividendista je ve stejné pozici jako žena v domácnosti.

Smlouvy se šílenými pokutami neuzavírám. V poslední smlouvě, kterou jsem uzavřel, byla pokuta 1.000 EUR.

Ke zdanění a výplatám z s.r.o. jsem našel toto pár let staré srovnání. Možná se loni n
... See more
Díky, Milane.

Se ZP jsem to tak tušil. Dividendista je ve stejné pozici jako žena v domácnosti.

Smlouvy se šílenými pokutami neuzavírám. V poslední smlouvě, kterou jsem uzavřel, byla pokuta 1.000 EUR.

Ke zdanění a výplatám z s.r.o. jsem našel toto pár let staré srovnání. Možná se loni něco málo změnilo. http://www.danarionline.cz/archiv/dokument/doc-d16853v19767-formy-odmenovani-spolecniku-spolecnosti-s-rucenim-omezenym-s/

Taky by - aspoň co mě laicky napadá - mohl majitel sám sebe zaměstnat na dohodu, pokud pracuje málo, vyvádí z firmy málo a stihne vše za 300 hodin ročně. Pak při příjmu do 10 tis. měs. neplatí ZP (to by musel sám) a DP, ale může uplatnit slevy stejně jako zaměstnanec.
Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2]


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Zákon o obchodních korporacích od 1.1.2014






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »