Školení Wordfastu Pro v Praze – 31. května
Thread poster: John Di Rico
John Di Rico
John Di Rico  Identity Verified
France
Local time: 16:39
Member (2006)
French to English
May 11, 2010

Školení Wordfastu Pro v Praze – 31. května
Toto školení bude věnováno nastavení a používání hlavních funkcí Wordfastu Pro.
Bude použit přístup pracovního toku, od cenové nabídky po doručení. Praktická cvičení se zaměří jak na vytvoření a používání glosářů a překladových pamětí, tak na zacházení s referenčním materiálem a se soubory různých formátů.
Učební cíle, osnova kurzu, informace k přihlášení a další mohou být n
... See more
Školení Wordfastu Pro v Praze – 31. května
Toto školení bude věnováno nastavení a používání hlavních funkcí Wordfastu Pro.
Bude použit přístup pracovního toku, od cenové nabídky po doručení. Praktická cvičení se zaměří jak na vytvoření a používání glosářů a překladových pamětí, tak na zacházení s referenčním materiálem a se soubory různých formátů.
Učební cíle, osnova kurzu, informace k přihlášení a další mohou být nalezeny na tomto webu:
http://www.wordfast.fr/Site/Wordfast_Pro.html


Přihlaste se dnes a dostanete slevu 15%!
Collapse


 
John Di Rico
John Di Rico  Identity Verified
France
Local time: 16:39
Member (2006)
French to English
TOPIC STARTER
50% slevu May 23, 2010

Vážení kolegové,
Vám, kteří sice váháte, ale máte zájem se zúčastnit školení Wordfastu, nabízíme dodatečnou "50% slevu".
Jsme opravdu přesvědčeni, že budete chtít dostat peněžní náhradu, kdy vám budeme refundovat 50% ceny kurzu po jednom měsíci, pokud neuvidíte návratnost vaší investice
(potenciální ztrátu za účast na jednom celodenním školení se dvěma WF trenéry: € 85; potenciální příjmy € 500 v jednom měsíci).
To bu
... See more
Vážení kolegové,
Vám, kteří sice váháte, ale máte zájem se zúčastnit školení Wordfastu, nabízíme dodatečnou "50% slevu".
Jsme opravdu přesvědčeni, že budete chtít dostat peněžní náhradu, kdy vám budeme refundovat 50% ceny kurzu po jednom měsíci, pokud neuvidíte návratnost vaší investice
(potenciální ztrátu za účast na jednom celodenním školení se dvěma WF trenéry: € 85; potenciální příjmy € 500 v jednom měsíci).
To bude samozřejmě vycházet z vašeho poctivého posouzení, zda překládáte lépe a rychleji v důsledku toho, co jste se naučili.
Nicholas Lynn, jeden z Johnových žáků, jednoho dne, když komunikovali na Skype napsal toto:
"Jen bych Vám chtěl dát vám vědět, že moje investice do WF a do vás, byly ty nejlepší, jaké jsem vůbec kdy udělal!
Práce se mi neuvěřitelně dobře daří, a oceňuji veškerou vaší pomoc.
Chtěl bych dodat jedinou věc, že návratnost mojí investice (software plus školení, včetně tříhodinové privátní lekce za velmi rozumnou cenu) byla kratší než dva dny.
Od té doby to je, den po dni, méně únavné a mám více peněz.
Proč jsem to nedělal před léty?!
Jestli máte zájem, přihlaste se dnes:
http://www.wordfast.fr/Site/Registration.html
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Školení Wordfastu Pro v Praze – 31. května






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »