Off topic: Zongorakottát keresek - Mennyből az angyal
Thread poster: Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure  Identity Verified
United States
Local time: 21:24
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Dec 23, 2007

A neten össze-vissza keresve sem találom a Mennyből az angyal zongorakíséretének a kottáját. Az ének kottája megvan, de kellene a kétkezes zongorakíséret, akkordokkal.
A fiam megpróbált ugyan kiötleni valamit, és nem is rossz, de kíváncsiak vagyunk az igazira.
Ha valakinek esetleg megvan, szóljon.
Köszi szépen.
Kati


 
Judit Darnyik
Judit Darnyik  Identity Verified
Hungary
Local time: 03:24
German to Hungarian
+ ...
lehet, hogy lesz Dec 23, 2007

Szia!

Nekünk is csak az ének kottája van meg, de van egy kedves kántor barátom, megkérdezem, hátha tud segíteni, jó? Ha más nem, gyorsan lekottázza fejből és elküldi nektek. Csak még alszik ilyenkor vasárnap hajnal tíz tájban...

Judit


 
Judit Darnyik
Judit Darnyik  Identity Verified
Hungary
Local time: 03:24
German to Hungarian
+ ...
megoldási javaslat Dec 23, 2007

Ismerősöm elmenekült a civilizáció elől az ünnepekre (mobiltelefont azért vitt magával ), de a következőt javasolta áthidaló megoldásként: az interneten számos helyen fellelhető Mennyből az angyal midi fájlok között keresni kellene egy olyat, ami tartalmaz zongorakíséretet, le kell tölteni a Notation Software-... See more
Ismerősöm elmenekült a civilizáció elől az ünnepekre (mobiltelefont azért vitt magával ), de a következőt javasolta áthidaló megoldásként: az interneten számos helyen fellelhető Mennyből az angyal midi fájlok között keresni kellene egy olyat, ami tartalmaz zongorakíséretet, le kell tölteni a Notation Software-t a www.notation.com oldalról, és azzal megnyitni, mire a szoftver előállít egy kottát.
Remélem, segítettem.

Muzsikás szép karácsonyt!

Judit
Collapse


 
egerhazi
egerhazi

Local time: 03:24
English to Hungarian
+ ...
nálam izzítva volt a notation --> két hevenyészett kotta Dec 23, 2007

Szia, Kati!

A gépemen telepítve volt a notation, azonban a két midi fájl, amelyeket találtam, hát, nem az igaziak...
Az egyikben még 'glockenspiel' is van, egészen jól szól, viszont hiányzik a fájl vége, így legfeljebb gondolatébresztőnek jó. A másik pedig kórusváltozat ('choir aahs' ), azonban a kottakép alapján (már amennyire én fúvósként ezt meg tudom ítélni) talán kétkezes pö
... See more
Szia, Kati!

A gépemen telepítve volt a notation, azonban a két midi fájl, amelyeket találtam, hát, nem az igaziak...
Az egyikben még 'glockenspiel' is van, egészen jól szól, viszont hiányzik a fájl vége, így legfeljebb gondolatébresztőnek jó. A másik pedig kórusváltozat ('choir aahs' ), azonban a kottakép alapján (már amennyire én fúvósként ezt meg tudom ítélni) talán kétkezes pötyögésre is alkalmas. Remélem, segít.

Ha kezembe kerül az "autentikus" verzió vagy találok jobb midit, szólok.

Szép karácsonyt,
tücsök

letöltés:
http://href.hu/x/48on

[Módosítva: 2007-12-23 21:28]

[Módosítva: 2007-12-23 21:29]
Collapse


 
Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure  Identity Verified
United States
Local time: 21:24
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Nagyon köszi, szuper Dec 23, 2007

Köszi szépen a gyors segítséget, a Tücsök 2. számú kottája szerintem jó lesz.
A kottázóprogramot is majd megnézem, valószínűleg hasznát vesszük majd.
Miket nem tanul az ember...


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Zongorakottát keresek - Mennyből az angyal






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »